Держкомпанія Надра України за 12 млн грн продала право на розробку третини з 19 спецдозволів, що належать East Europe Petroleum

7 березня 2019, 14:37

Державна компанія Надра України продала свою частку в компанії East Europe Petroleum LLC (раніше - Голден Деррік) за 12 млн грн.

Про це йдеться у відповіді голови правління держкомпанії Ярослава Климовича на запит члена комітету Верховної Ради з паливно-енергетичного комплексу Ольги Белькової, який опублікований на сторінці парламентаря в Facebook.

Відео дня

Вона зазначила, що компанія Надра України за 12 млн грн продала право на розробку третини з 19 спецдозволів, що належать East Europe Petroleum. Бєлькова підкреслила, що 6 березня на онлайн-аукціоні три спеціальні дозволи на користування надрами продали за 141 млн грн .

У відповіді Климовича йдеться, що частка компанії в статутному капіталі East Europe Petroleum складала 33% і реальної можливості впливати на господарську діяльність і прийняття управлінських рішень у неї не було. Крім того, протягом більш ніж 10 років Надра України не отримували від East Europe Petroleum дивіденди.

"До того ж, у товариства була велика кредиторська заборгованість, було відкрито понад 50 виконавчих проваджень", - заявив Климович.

Він підкреслив, що пропозиція купити частку Надр України в East Europe Petroleum надійшла тільки від ТОВ Авант Трейд Лімітед.

67% компанії East Europe Petroleum належить кіпрській Hartlog Limited. ЗМІ писали, що частиною East Europe Petroleum володіє бізнесмен Павло Фукс. Сам він це спростовує.

Показати ще новини
Радіо NV
X