Топ-менеджери Deutsche Bank і Commerzbank обговорять можливе злиття - ЗМІ

11 березня 2019, 12:41

Глава німецького банку Deutsche Bank AG Крістіан Севінг перестав заперечувати проти ідеї можливого злиття з головним конкурентом - банком Commerzbank AG, повідомляє Financial Times з посиланням на джерела.

Видання відзначає, що американська інвестгруппа Cerberus, яка є одним з найбільших інвесторів в Deutsche Bank і Commerzbank, активно домагається злиття. Такий крок підтримує також Міністерство фінансів Німеччини, оскільки в такому випадку в країні з'явиться національний лідер в банківській сфері. За злиття виступає і глава Deutsche Bank Пауль Ахляйтнер. Якщо воно відбудеться, об'єднаний банк з активами в €1,9 трлн буде другим за величиною в єврозоні після французького BNP Paribas.

Відео дня

Німецьке видання Die Welt пише з посиланням на джерела, що правління Deutsche Bank вирішило розпочати переговори з Commerzbank про можливе злиття.

За інформацією газети, між сторонами вже відбулися "перші неофіційні контакти".

Financial Times зазначає, що топ-менеджери Deutsche Bank і Commerzbank обговорюють можливі варіанти вже більше року. Газета повідомляє, що наглядова рада Deutsche Bank обговорювала це питання, але офіційно до порядку денного його не включала.

Про активізацію неформальних переговорів написав 8 березня і Bloomberg. Агентство відзначає, що виручка обох банків тривалий час падає.

Севінг говорив минулої осені, що перш ніж йти на будь-яку угоду має намір спочатку навести в банку порядок. Він зазначав, що на це піде 12-18 місяців.

Активи Deutsche Bank оцінюються €1,47 трлн, Commerzbank - в €0,45 трлн.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X