ФБР перевіряє причетність Коломойського до відмивання грошей - ЗМІ

8 квітня 2019, 10:07

Федеральне бюро розслідувань США веде розслідування проти українського бізнесмена Ігоря Коломойського щодо можливих фінансових злочинів, повідомило 7 квітня американське видання Daily Beast з посиланням на три джерела.

За словами співрозмовників, перевіряється, зокрема, його причетність до відмивання грошей. Джерела видання розповіли, що розслідування є масштабним і триває досить давно. Звинувачення Коломойському не висували.

Відео дня

"Коломойський категорично заперечує, що відмивав  кошти в Сполучених Штатах, крапка. Він бізнесмен. Його банк був захоплений урядом, який стверджував, що банк знаходиться на межі краху. Ця інформація виявилася помилковою", - заявив Майк Салліван, адвокат юридичної фірми Ashcroft, що представляє Коломойського.

За даними газети Kyiv Post, в розслідуванні задіяна прокуратура північного округу Огайо, оскільки у Коломойського є інвестиції в цьому регіоні.

Daily Beast зазначає, що, за словами експертів, проживання Коломойського в Ізраїлі може ускладнити будь-яку спробу екстрадиції його в США.

За даними НВ, ФБР в 2018 році завело справу на Коломойського за заявою його колишнього бізнес-партнера Вадима Шульмана. Останній в травні 2017 року подав позов до Високого суду Лондона, в якому звинуватив Коломойського в шахрайстві на більш ніж $500 млн. Суд відмовився слухати справу, вирішивши, що вона не в його юрисдикції. Після цього Шульман подав заяву вже в ФБР, щоб справу в підсумку слухав американський суд. Сам Коломойський підтверджував в одному з інтерв'ю, що справа проти нього існує.

Показати ще новини
Радіо NV
X