Велика Британія щотижня втрачає майже $800 млн через Brexit - Goldman Sachs

2 квітня 2019, 09:57

Рішення про вихід з Європейського Cоюзу щотижня обходиться Великої Британії в 600 мільйонів фунтів стерлінгів ($785 млн), йдеться в звіті інвестиційної компанії Goldman Sachs, пише Reuters.

Аналітики порівняли темпи зростання економіки країни до і після референдуму про вихід з ЄС. За їхніми даними, якби не Brexit, на кінець 2018 року ВВП країни був би на 2,5% вище.

Відео дня

"Невизначеність в майбутніх політичних і економічних відносинах з ЄС привела до реальних втрат для економіки Великої Британії, що відбилося і на інших економіках", - підкреслили в Goldman Sachs.

У доповіді наголошується, що викликана Brexit невизначеність негативно позначається на темпах зростання інвестицій.

Нагадаємо, що 29 березня парламент Великої Британії втретє  відхилив угоду прем'єра Терези Мей, узгоджену з Брюсселем, про умови виходу з Європейського Союзу.

Глава Європейської ради Дональд Туск прийняв рішення скликати саміт ЄС у зв'язку з ситуацією.

23 червня 2016 року британці на референдумі сказали "ні" збереженню членства Великої Британії в складі Європейського Союзу. За вихід країни з ЄС проголосувало 52% виборців, проти - 48%. Шотландія і Північна Ірландія в основному проголосували за збереження членства Сполученого Королівства в ЄС, а Уельс і Англія підтримали Brexit.

Показати ще новини
Радіо NV
X