АМКУ переніс рішення про MNP

Запровадження MNP в Україні доведеться зачекати на два тижні довше

Запровадження MNP в Україні доведеться зачекати на два тижні довше

Запровадження послуги зміни стільникового оператора зі збереженням номеру доведеться зачекати на два тижні довше. Антимонопольний комітет відмовив у задоволенні скарг одній компанії, а розгляд скарги іншого учасника торгів переніс на середину березня

Сьогодні Антимонопольний комітет України (АМКУ) не зміг прийняти остаточне рішення щодо скарги компанії ЕС АЙ Центр, яка наполягає на перегляді результатів нещодавнього тендеру по Mobile Number Portability (MNP). Вислухавши обидві сторони – ЕС АЙ Центр і Український держцентр радіочастот – представники АМКУ перенесли прийняття остаточного рішення на 18 березня цього року. До цього часу учасники суперечки можуть краще підготувати свої аргументи, в тому числі й із залученням сторонніх експертів.

Переглянути результати тендеру – у якому переміг Діалінк – вимагало і польське підприємство Т4В. Однак АМКУ відхилив це клопотання з формальних причих – поляки запізнилися із оскарженням, не вклавшись у 10-денний строк.

Лекції Нового Времени повертаються!

Ми зібрали відомих економістів і бізнесменів, впливових істориків і мислителів, та задали їм одне питання: «Що чекає країну?»

Переглянути розклад
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: