Фукс звернувся до суду, щоб повернути собі $200 тис. за квитки на інавгурацію Трампа

20 червня 2019, 09:51

Бізнесмен Павло Фукс хоче через суд повернути собі $200 тис., які він заплатив лобістові Юрію Ванетіку за квитки на інавгурацію Дональда Трампа.

За словами Фукса, Ванетік пообіцяв дістати VIP-квитки на інавгурацію, але свою обіцянку не виконав. В результаті бізнесмен спостерігав за заходом в барі готелю у Вашингтоні.

Відео дня

Газета підкреслює, що іноземні громадяни не можуть купувати квитки на інавгурацію і пов’язані з нею заходи. Така заборона запроваджена для того, щоб обмежити їх вплив на американську політику. При цьому іноземці можуть відвідувати інавгурацію як гості американських донорів.

Фукс вимагає, щоб Ванетік повернув гроші та відшкодував збитки. Згідно з позовом, бізнесмен неодноразово просив свої гроші назад, але безрезультатно. Фукс стверджує, що Ванетік в телефонному дзвінку пригрозив йому використати свій вплив у Вашингтоні, щоб обмежити можливість Фукса в'їжджати у США. Незабаром бізнесменові заборонили в'їзд в Штати на п’ять років.

Ванетік заявив NYT, що не погрожував Фуксу. За словами лобіста, він шкодує, що контактував «з такою сумнівною і конфронтаційною людиною, як Фукс».

Нагадаємо, за інформацією Telegram-каналу The Newsroom, Фукс хотів купити квитки на інавгурацію для себе і народного депутата України Віталія Хомутинніка.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X