Технологічні інновації можуть принести значні вигоди, але регулятори залишаються пильними — міністри фінансів G20

10 червня 2019, 10:49

Технологічні інновації можуть принести значні вигоди для фінансової системи і економіки в цілому, але регулятори залишаються пильними через можливі ризики.

Про це йдеться в комюніке міністрів фінансів і глав центробанків країн Великої двадцятки за підсумками наради, яка пройшла 8−9 червня в японському місті Фукуока.

«Технологічні інновації, включаючи ті, які лежать в основі криптоактивів, можуть принести значні вигоди фінансовій системі і економіці в цілому. Хоча криптоактиви не становлять загрози для глобальної фінансової стабільності на даному етапі, ми залишаємося пильними до ризиків, в тому числі пов’язаних із захистом прав споживачів і інвесторів, протидією відмиванню грошей і протидією фінансуванню тероризму», — наголошується в заяві.

Відео дня

Міністри фінансів і глави центробанків підкреслили, що вітають роботу Міжнародної організації комісій з цінних паперів (IOSCO) зі створення платформ для торгівлі криптоактивами, пов’язану із захистом інтересів споживачів і інвесторів і цілісності ринку.

У комюніке підкреслюється, що відкрита і стійка фінансова система, основана на узгоджених міжнародних стандартах, має вирішальне значення для підтримки стійкого зростання.

«Ми як і раніше підтримуємо повне, своєчасне та послідовне здійснення узгоджених фінансових реформ», — йдеться в заяві.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X