Україна виконає всі умови для отримання 500 млн євро від ЄС — Зеленський

5 червня 2019, 13:49

Зеленський не розкрив подробиці умов, на яких ЄС надасть Україні макрофінансову допомогу

Україна готова виконати необхідні умови для прийняття Європейським Союзом рішення про надання країні коштів другого траншу в розмірі 500 млн євро в рамках четвертої програми макрофінансової допомоги ЄС. Про це заявив президент України Володимир Зеленський, повідомляє Укрінформ.

Відео дня

«Знаю умови. Ми готові до цих умов. Ми готові приймати ці закони, ці поправки в закони», — сказав Зеленський.

У той же час глава держави не захотів говорити про подробиці умов, щоб, за його словами, не виглядати як політик, якому важливо багато наобіцяти, але чи будуть виконані ці обіцянки — це під питанням.

Віце-президент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс у вівторок, 4 червня, під час зустрічі з Зеленським заявив, що ЄС завершить розгляд питання про надання Україні коштів другого траншу в розмірі 500 млн євро, як тільки відповідні вимоги для їх отримання будуть виконані українською стороною.

Раніше повідомлялося, що умовами для отримання 500 млн євро допомоги є, зокрема, прийняття закону про протидію відмиванню грошей, про авторизованих економічних операторів, прийняття середньострокового плану реформування митної та податкової адміністрації, початок імплементації закону про ринок електричної енергії та інші.

Також повідомлялося, що Володимир Зеленський назвав чутками повідомлення про дефолт України.

Показати ще новини
Радіо NV
X