Київський міський центр зайнятості назвав найбільш високооплачувану посаду

31 травня 2019, 11:16

Найбільш високооплачуваною в Києві є посада директора департаменту, повідомляє прес-служба міськради з посиланням на дані Київського міського центру зайнятості.

Наймані працівники цієї категорії можуть розраховувати на зарплату понад 43 тис. грн.

«За інформацією, наданою центру роботодавцями, найбільш оплачуваними спеціалістами в Києві сьогодні є директори департаментів підприємств – як державних, так і приватних у різних галузях економіки. Зокрема, у сфері телекомунікацій та банківської діяльності. Цінові пропозиції за вакансіями для таких топ-менеджерів  мінімум утричі перевищують середню зарплату в столиці", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Відзначається, що попит на досвідчених керівників в столичних компаніях в умовах зростання економіки залишається стабільно високим, однак пропозиція кадрів недостатньо.

Як підкреслили в центрі зайнятості, посада директора департаменту передбачає високий рівень професіоналізму і відповідальності, організаторські здібності, а також наявність значного досвіду роботи на керівних посадах в конкретній сфері. У зв'язку з цим для роботодавця пошук таких фахівців завжди є досить складним.

Показати ще новини
Радіо NV
X