Нова влада буде активно співпрацювати з МВФ — Данилюк

28 травня 2019, 18:40

Секретар РНБО спростував інформацію, що місія МВФ припинила роботу в Україні

Нова українська влада буде активно співпрацювати з МВФ та іншими міжнародними організаціями щодо підготовки нової програми, заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відео дня

«Домовилися, що ми будемо зараз активно співпрацювати з МВФ і з іншими міжнародними інституціями для того, щоб підготуватися за час літнього періоду, за час виборів щодо підготовки нової програми, яка дасть додатковий поштовх для розвитку нашої країни», — сказав Данилюк на брифінгу 28 травня.

Він спростував поширювані у ЗМІ меседжі про те, що через рішення президента про розпуск Верховної Ради місія МВФ припинила свою роботу в Україні. Секретар РНБО підкреслив, що всі розуміють, що рішення про розпуск парламенту — це внутрішнє рішення України, яке «направлено на те, щоб прискорити політичні процеси в країні».

«Всі українці очікують оновлення політичної еліти, поновлення державних органів влади, і тому позачергові вибори покликані, щоб швидше оновилася Верховна Рада і склад Кабінету міністрів. Щоб ми мали всі ці органи, налаштовані на серйозні зміни і працювали, як єдина команда. Це розділяє МВФ, тому що це те, що потрібно для успішної співпраці», — зазначив Данилюк.

Він також озвучив перші кроки, які має намір зробити нова влада: «Це рішення, спрямовані на боротьбу з корупцією, на перезапуск судової реформи, на переформатування правоохоронної системи — це все те, що раніше МВФ майже нав’язував для України, але не було бажання цього робити. Зараз відчувається, що нова влада готова реально робити ці зміни, які важливі зараз для всіх українців».

Раніше Олександр Данилюк заявляв, що Україна і МВФ після виборів почнуть переговори за новою програмою співпраці.

Показати ще новини
Радіо НВ
X