Оголошення Україною дефолту порушить макроекономічну стабільність — Європейська бізнес асоціація

28 травня 2019, 10:59

Оголошення Україною дефолту порушить макроекономічну стабільність, яка потрібна для інвестицій і зростання економіки, заявили в Європейській бізнес асоціації (EBA).

Підкреслюється, що замість цього органам влади слід об'єднати зусилля для продовження співпраці з МВФ і проведення структурних реформ, які підвищать привабливість країни для внутрішніх і зовнішніх інвесторів.

Відео дня

В EBA нагадали, що в квітні разом з інвесткомпанією Dragon Capital і Центром економічної стратегії провели опитування іноземних інвесторів. Вони вважають, що новій адміністрації потрібно боротися з корупцією, призначити на ключові посади професіоналів, вжити заходів щодо розмежування влади і бізнесу, швидко досягти домовленості з МВФ про подальшу співпрацю.

«На сьогодні бізнес очікує на продовження структурних реформ, задекларованих Україною. Популізм та поспішні рішення не мають ставати на заваді розвитку. Адже будь-які рішення мають свої наслідки. Для інвесторів дуже важлива передбачуваність та прогнозованість. Думаю, ні для кого не секрет, що далеко не кожен інвестор ризикне заходити в дефолтну країну, яка не має можливості відповідати за взяті на себе зобов’язання перед міжнародними партнерами. І це найперше репутаційний ризик, який тягне за собою чимало інших наслідків», — зазначила виконавчий директор EBA Анна Дерев’янко.

Нагадаємо, олігарх Ігор Коломойський в інтерв'ю Financial Times в черговий раз висловився про те, що Україні варто оголосити дефолт.

Показати ще новини
Радіо НВ
X