Нафтогаз в липні знизить ціну на газ для населення на 8%

27 травня 2019, 14:17

У липні Нафтогаз буде поставляти газ для потреб населення за ціною 6,963 тис. грн за 1 тис. кубометрів (без транспортування і розподілу). У порівнянні з червневою ціна знизиться майже на 8%.

Про це повідомив в Facebook глава компанії Андрій Коболєв.

"Газ на міжнародному ринку знову дешевшає. Завдяки цьому, Нафтогаз у червні знижує ціни на газ для промислових споживачів майже на 8%. Згідно рішенню уряду, ціна Нафтогазу для комерційних споживачів формує ціну газу для населення, яка діє наступного місяця", - зазначив він.

Відео дня

Нагадаємо, Кабмін на засіданні 8 квітня усунув правові колізії між нормами постанов №867 і №293 щодо формування ціни на газ для населення і теплокомуненерго. Згідно з документом, в рамках виконання положення про покладання спеціальних обов'язків ціна на газ для населення і ТКЕ визначається як середня арифметична ціна продажу газу НАКом для промислових споживачів (на умовах передоплати і при покупці ресурсу обсягом понад 50 тис. кубометрів), що діє в місяці, попередньому до місяця поставки.

У травні Нафтогаз продає газ населенню за ціною 7,188 тис. грн за тисячу кубометрів. У червні ціна виросте до 7,559 тис. грн.

Показати ще новини
Радіо NV
X