У Варшаві відкрився український бізнес-хаб

17 травня 2019, 11:08

Завдання ділового центру - надання комплексних послуг українському бізнесу, який виходить на польський ринок

У Варшаві в четвер, 16 травня, відкрився український діловий центр, завданням якого є надання комплексних послуг українському бізнесу, який виходить на польський ринок. Про це розповів президент Асоціації українського бізнесу в Польщі Ярослав Романчук, повідомляє Укрінформ.

Відео дня

"З ініціативи асоціації українського бізнесу в Польщі та за підтримки посольства України в Польщі ми відкриваємо український бізнес-хаб, або український діловий центр. Основною метою є надання українським інвесторам, українському бізнесу можливість отримати в одному місці весь комплекс послуг від реєстрації компанії і отримання юридичної адреси до надання бухгалтерських послуг, податкових та юридичних консультацій, послуг митних брокерів, логістичних та транспортних компаній, компаній, що займаються нерухомістю", - зазначив Романчук.

Участь у відкритті українського бізнес-хаба взяли учасники X Міжнародного форуму День українського бізнесу, який відбувся у Варшаві, українські дипломати, представники польського самоврядування.

Посол України в Польщі Андрій Дещиця після символічного перерізання стрічки побажав діловому центру успіхів у діяльності на шляху допомоги українському бізнесу під час виходу на польський ринок.

Раніше повідомлялося, що поїзд Київ - Варшава увійшов до списку кращих спальних маршрутів Європи.

Показати ще новини
Радіо НВ
X