Кабмін затвердив граничну чисельність співробітників Податкової служби

15 травня 2019, 15:02

Кабінет Міністрів на засіданні 15 травня затвердив граничну чисельність співробітників Державної податкової служби, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно з рішенням уряду, гранична чисельність співробітників апарату Податкової - 1,628 тис. осіб, територіальних органів відомства - 28,752 тис. осіб.

Передбачено, що з нинішніх 39,052 тис. співробітників Держфіскальної служби 498 залишається в апараті, 10,3 тис. - в територіальних органах.

Відео дня

Народний депутат Тетяна Острікова заявила на засіданні Кабміну, що співробітників, які залишаються в ДФС, недостатньо для митного спрямування.

"Пропонується забрати основну частину кадрового складу з ДФС, і фактично залишити на митницю тільки 10,3 тис. співробітників. Цього вкрай мало", - заявила вона.

Нагадаємо, 8 травня Кабінет міністрів призначив заступника міністра фінансів Сергія Верланова главою Державної податкової служби терміном на п'ять років. Він повідомив, що відомство, яке створюється в рамках реорганізації Державної фіскальної служби, запрацює в червні або липні.

Реєстрація Державної податкової служби припинена держреєстратором.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X