У GFK розповіли, що українці купують в інтернеті

3 червня 2019, 15:59

70% українців готові купувати взуття і одяг в інтернеті. Ці товари є найбільш популярними товарами в Україні для інтернет-торгівлі.

Про це пише Інтерфакс-Україна з посиланням на дані дослідницької компанії GfK.

Купувати онлайн електроніку і побутову техніку готові більше половини інтернет-користувачів, косметику - близько 38%, іграшки та дитячі товари - більше 25%, продукти харчування - 24%.

Відео дня

"Цікаво, що для категорії харчових продуктів 13% респондентів відзначають, що хотіли б купувати цю категорію, але не мають такої можливості. Швидше за все, причиною є недостатня зручність процесу замовлення і доставки товарів цієї категорії, а також недостатня кількість майданчиків для таких покупок" , - йдеться в релізі GFK Ukraine.

Відзначається, що в 2018 році інтернетом користувалося 66% населення України (61% у 2017 році), з них 34% роблять онлайн-покупки. Дослідження показало, що серед онлайн-покупців вища частка жінок (53% проти 48% серед тих, хто не купує онлайн), людей, які мають дітей (46% проти 34%), а також тих, у кого дохід "середній +" (69% проти 58%). Люди старше 46 років складають лише чверть інтернет-покупців, тоді як серед тих, хто не купує онлайн, їх більше третини - 34%.

Показати ще новини
Радіо NV
X