«Мені незрозумілий весь цей шум». Новий управитель Межигір'я прокоментував зв’язки з Мураєвим

30 травня 2019, 16:40
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Директор ТОВ Скомпані Олексій Вороненко заявив в Facebook, що не є помічником нардепа Євгена Мураєва з січня 2018 року і останнім часом активно його критикував.

Ця компанія вчора була оголошена переможцем в конкурсі на управителя Межигір'я, який проводило Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів.

Відео дня

Вороненко зазначив, що йому "незрозумілий весь цей шум".

"Є чинне законодавство і процедура конкурсу на управителя Межигір'я. Ми витримали букву закону від і до", - написав він.

Вороненко додав, що останнім часом критикував Мураєва, оскільки його позиція стала "все більш деструктивною і ущербною": "Помічник це що, ключова фігура? Чи це посада рівня глави Адміністрації Президента України? Ладно би був помічником, але з січня 2018-го ним не є. Але так звана преса упустила з уваги, що я активно критикував Мураєва в ЗМІ за те, що його позиція стала з роками все більше деструктивною і ущербною. Дивно, що не помітили".

Нагадаємо, АРМА приблизно рік шукало управителя для корпоративних прав ТОВ Танталіт, нерухомого та рухомого майна, розташованого в селі Нові Петрівці, Вишгородського району Київської області. Воно було передано в управління АРМА на підставі постанов Печерського районного суду Києва від 29 травня і 6 червня 2018 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X