Глава наглядової ради ПриватБанку: Є деякий відтік коштів, але точну причину ми поки не знаємо

Фінанси

25 квітня 2019, 14:03

У ПриватБанку останнім часом зафіксували деякий відтік коштів. Про це глава наглядової ради банку Енгін Акчакоча сказав в коментарі НВ Бізнес. У банку стверджують, що відтік - в межах норми.

"Рішення суду [про незаконність націоналізації] і президентські вибори були в один і той же час. Крім того, зараз будуть довгі вихідні. Так що є певний відтік коштів, але яка реальна причина - ми не можемо зараз сказати. Але, звичайно, будь-яке подібне рішення суду в будь-якій країні викличе чутки, які зашкодять банку", - зазначив він.

За словами Акчакочі, істотного впливу на фінпоказники банку не було.

Він зазначив, що рішення судів не коментує. Глава наглядової ради додав, що розробка плану дій у цій ситуації - компетенція НБУ, Мінфіну та інших держорганів. Акчакоча підкреслив, що банк веде з ними активну комунікацію.

Як повідомлялося, 18 квітня Окружний адмінсуду Києва визнав незаконною націоналізацію ПриватБанку. У НБУ і Мінфіні заявили, що подадуть апеляцію.

Інші новини

Всі новини