13 ноября 2017, 17:25

Як повідомила прес-служба державного Укроборонпрому, такі домовленості були досягнуті під час міжнародної виставки Dubai Airshow 2017.

В першу чергу мова йде про серійне виробництво українських Ан-74 у різних модифікаціях. Домовленість передбачає планування та реалізацію проекту протягом значного терміну.

Видео дня

У свою чергу Oriole Capital Group отримає право на інвестиції у виробництво, модернізацію та збут цих літаків.

«Ключовим елементом цього стратегічного партнерства є модернізація існуючого виробництва, повне залучення всіх 3000 фахівців харківського підприємства, а також програма з модернізації літаків і авіоніки, яка допоможе підвищити унікальні експлуатаційні можливості літака Ан-74.

Окрім того, "Харківське державне авіаційне виробниче підприємство" буде отримувати замовлення на виготовлення запасних частин для літальних апаратів, проведення технічного обслуговування та навчання пілотів», - зазначили в Укроборонпромі.

Ця домовленість з залучення інвестицій з США є надважливою подією для України. Вперше на авіабудівне підприємство нашої країни заходить потужний інвестор міжнародного рівня, який планує вкладати кошти протягом багатьох років.

Раніше повідомлялося, що Україна і Росія ведуть переговори щодо відновлення співпраці навколо продовження льотної придатності літаків Руслан (Ан-124-100).

Присоединяйтесь к нам в соцсетях Facebook, Telegram и Instagram.

Показать ещё новости
Радіо НВ
X