Неоформлені працівники. Чому перевірки не працюють?
Щороку Уряд оголошує про масштабні перевірки з виявлення неоформлених працівників. Щороку бізнес залякують великими штрафами та попереджають, що всіх працівників треба працевлаштовувати офіційно. Але це не працює. Чому?