Кабмін зменшив план надходжень від приватизації в 2019 році на 16 млрд грн
Фінанси3 грудня 2019, 12:42
Кабмін розпорядженням від 27 листопада зменшив план надходжень від приватизації в 2019 році на 16,4 млрд грн.
Документ опублікований на сайті Кабміну.
Уряд також збільшив на цю ж суму план по державних запозиченнях на 2019 рік.
Нагадаємо, в держбюджеті-2019 план надходжень від приватизації був встановлений на рівні 17,1 млрд грн, а в бюджеті на 2018 рік - на рівні 18,8 млрд грн. За 10 місяців поточного року приватизація принесла в бюджет 413,5 млн грн, а в 2018-му - 268,8 млн грн. У держбюджеті-2020 план надходжень від приватизації пропонувалося зменшити до 5 млрд грн, але до другого читання він був збільшений до 12 млрд грн.