За підсумками вчорашніх торгів вартість червневого контракту на нафту марки Brent на біржі ICE Futures в Лондоні зросла на $2,07 (2,88%) і склала $74,04 за барель. Травневий ф'ючерс на WTI на Нью-Йоркській товарній біржі NYMEX подорожчав на $1,7 (2,66%) - до $65,70 за барель. Червневий ф'ючерс склав $65,55 за барель. Обидві марки 22 квітня завершили торги на максимальних позначках з жовтня минулого року
Сьогодні ціни на нафту продовжили рости. Червневі ф'ючерси на Brent на лондонській біржі ICE Futures до 8:15 подорожчали до $74,39 за барель (на $0,35, або 0,45%. Вартість ф'ючерсу на WTI на червень на електронній сесії на NYMEX збільшилася до 8:18 до $ 65,92 за барель (на $0,37, або 0,56%).
Глава відділу трейдингу і ринкової стратегії в SPI Asset Management Стівен Іннз зазначив, що "перспективи зростання цін на Brent до $80 за барель, що ще кілька днів тому здавалися вкрай малоймовірними, тепер варто розглядати серйозно".
Як повідомлялося, 22 квітня президент США Дональд Трамп прийняв рішення не продовжувати дію винятків з нафтових санкцій проти Ірану, термін яких закінчується в травні 2019 року. У відповідь іранська влада пригрозили закрити Ормузьку протоку, якщо Тегеран не зможе нею користуватися через американські обмеження. Через цю протоку проходить значний обсяг нафти, що видобувається в країнах Перської затоки. Саудівська Аравія і ОАЕ виступили із заявою, в якій висловили готовність забезпечити адекватні поставки нафти.