Кабмін звільнив глав ДАБІ, Держлісагентства, Укравтодору, Держгеонадр і низки інших органів
Економіка25 вересня 2019, 14:38
Уряд на засіданні 25 вересня звільнив керівників восьми державних структур, повідомляє прес-служба Кабміну.
Зокрема, звільнено:
- очільника Державної архітектурно-будівельної інспекції України (ДАБІ) Сергія Кузьміна;
- керівника Державної служби геології та надр Олега Кирилюка;
- заступника голови Державного агентства лісових ресурсів Володимира Бондара;
- очільницю Державної архівної служби Тетяну Баранову;
- керівника Національного агентства з питань державної служби Костянтина Ващенка;
- керівника Державного агентства резерву Вадима Мосійчука та його заступника Дмитра Булатова;
- голову Державного агентства з питань електронного урядування Олександра Риженка.
Уряд також звільнив голову Укртрансбезпеки Михайла Ноняка, якого раніше критикував президент Володимир Зеленський, і прийняв заяву про звільнення в.о. голови Укравтодору Славоміра Новака з 1 жовтня.
Крім цього, уряд призначив заступником міністра фінансів Павла Ходаковського.