Перші переможці конкурсу

17 февраля 2016, 16:30
Проект Unlimit Ukraine стартував зовсім нещодавно, а у нас вже безліч учасників, які прагнуть заявити про свій бізнес

Раді повідомити, що відбір цікавих проектів розпочато, і ми готові оголосити трійку перших переможців!

Тож, вітайте: Drone.ua, LoveMySocks та Zleep

Саме ця трійка отримала у подарунок онлайн медіа-підтримку для свого бренду!

Видео дня

Якщо і ти хочеш Заявити про свій бізнес та отримати додаткові промо-можливості, реєструйся прямо зараз!

Детальніше про наших героїв:

Drone.ua

Це команда прогресивних молодих хлопців, яких поєднала одна мета – створювати та застосовувати новітні технології в сфері агробізнесу України, і не тільки. Зокрема вони створюють дрони для збору та обробки даних, на підставі яких можна проводити аналіз та отримувати рекомендації щодо підвищення врожайності землі.

На початку це було їхнім хобі, а згодом стало справою життя.

Перший рік команда працювала над вивченням технології виробництва, збирала перші безпілотні літаки. Навесні 2014 року з’явилися перші клієнти.

На сьогоднішній день, вони працюють на ринку країни вже понад три роки. А загальний земельний банк клієнтів Drone.ua, які використовують їхній продукт, складає 1,5 млн. гектарів.

Важливо розуміти дійсно цінність дрону. Це – перш за все, інструмент для отримання точних метричних даних і проведення спектральної діагностики. А якщо простими словами, то дрон надає можливість зафіксувати те, що навіч людське око зафіксувати не може, і саме в цьому його цінність.

Компанія Drone.ua планує впроваджувати свої технології в енергетиці, сфері енерго-контролю та -аудиту. Хлопці докладають всі свої зусилля та час на розвиток цієї справи.

LoveMySocks

Дві молоді подруги– ідеологи проекту LoveMySocks – Катерина та Надія вперше заявили про свою справу на виставці, де і зустріли першого свого клієнта, який підійшов до них зі словами: «Де ви були весь цей час?!».

Після їхнього знайомства, він перестав замовляти собі шкарпетки зі Швеції, а дівчата зрозуміли, що рухаються в правильному напрямку.

Надто сміливу ідею дівчат створити лінію кольорових шкарпеток не одразу зустріли схвально, оскільки всі звикли до суворих чорних чи сірих, і не тільки буднів.

Але вони все ж таки зважилися! Відмовившись від свого на той час надійного та постійного «соціального пакету», і звичайно не без підтримки міцного чоловічого плеча (просувати справу дівчатам активно допомагає чоловік Катерини), дівчата ризикнули, і у них все вдалося.

Наразі вони у тандемі з їхніми кольоровими шкарпетками надихають всіх оточуючих на яскраве життя та показують своїм прикладом, що головне на шляху до успіху – не лякатися труднощів і сміливо втілювати в життя найзаповітніші свої мрії та ідеї!

poster
Дайджест главных новостей
Бесплатная email-рассылка только лучших материалов от редакторов NV
Рассылка отправляется с понедельника по пятницу

Zleep

Данило та Ярослав, молоді дизайнери меблів та декору, вирішили покинути офісні приміщення та втілювати свої креативні ідеї в життя.

Працюючи на ринку країни лише пів року, вони вже змогли вибороти довіру українців, оскільки у своїй роботі роблять акцент на екологічності, практичності та надійності матеріалів, а також незвичному дизайні меблів.

У хлопців грандіозні плани на майбутнє – відкрити шоу-рум, а також магазин у Києві, і можливо навіть не один, і не тільки в Києві.

Ось такою вийшла перша трійка переможців!

А ми продовжуємо шукати креативних та прогресивних виробників якісних товарів в Україні. Тож приєднуйтесь!

Детальну інформацію ви знайдете на сайті www.unlimitukraine.com.ua

Показать ещё новости
Радіо NV
X