"Завжди все плануйте": топ-менеджер Huawei Україна пояснює, чому важливо діяти за заздалегідь продуманим планом

17 травня 2018, 08:52
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Керівник департаменту Huawei Consumer BG в Україні Кевін Чжоу ділиться своїми порадами, а також розповідає про останні книги та фільми, які його вразили, в рамках спецпроекту НВ Бізнес #ДелимсясНВ.

1. Які три поради ви дали б собі 10 років тому?

  • Приймай перепони і труднощі як нові можливості. Це сприяє набуттю нових знань, професійному росту та підвищує твій рівень визнання.
  • Побудова твоєї кар'єри залежить тільки від тебе самого. Не потрібно розраховувати на те, що будь-хто інший, роботодавець або керівник, зробить це за тебе.
  • Будь сміливим і стійким.
Відео дня

2. Яким має бути співробітник, щоб через рік після його найму ви сказали, що зробили правильний вибір?

В першу чергу відданим своїй справі, максимально залученим до роботи. Не менш важливо, щоб він був відкритим до викликів, готовим вчитися і самовдосконалюватися. І звичайно, орієнтованим на результат, готовим протистояти труднощам. Це найважливіші фактори в співробітнику для мене.

3. Які українські або закордонні компанії є для вас прикладом і чому у них варто повчитися?

© COMFY via Facebook

З українських – компанія Comfy. У цій компанії є довгострокова стратегія і професійна команда, від менеджменту до виконавців, яка націлена на досягнення кращих результатів. Що стосується міжнародних компаній, то їх багато: Tencent, Alibaba, Huawei, Google.

4. Назвіть кілька останніх книг і фільмів, які вас вразили. Чим вони вам сподобалися?

© smtreading via Instagram

Книга: Едгар Шейн Організаційна культура і лідерство (в російському перекладі – Организационная культура и лидерство). Ця книга навчила мене, як ефективно керувати командою, щоб разом розвиватися і вдосконалюватися, як передбачити потенційні труднощі і вирішувати їх.

Кадр з фільму Втеча з Шоушенка / © Castle Rock Entertainment

Фільмів два. Перший – Втеча з Шоушенка. Цей фільм вчить не здаватися навіть у найбільш безвихідній ситуації. А другий – це Аватар. Мені пощастило бути одним з перших, хто побачив цей фільм. Уже тоді, при першому перегляді і до того, як стрічка стала надпопулярною, я був упевнений в тому, що це справжнє диво.

5. Назвіть музичного виконавця, який по-справжньому «зачепив» вас останнім часом? (назвіть улюблену пісню).

Це точно іспано-німецький співак і композитор Альваро Солер і його пісні El mismo sol і La cintura.

6. Як смартфон допомагає в бізнесі, і без яких трьох додатків ви вже не уявляєте свого життя?

Смартфон допомагає мені абсолютно в усьому. За допомогою смартфона можна вирішити практично будь-яку робочу задачу. А мій ТОП-3 додатків – це WeChat, Facebook, і YouTube.

7. Як правильно дотримуватися work-life балансу, щоб не втомлюватися і бути ефективним?

По-перше, завжди все плануйте. Я намагаюся слідувати заздалегідь продуманому плану – це допомагає досягти мені і моїй команді максимальної ефективності, а для лідера це особливо важливо. В іншому випадку втомляться всі: і ви, і ваша команда. По-друге – займайтеся спортом, щоб підтримувати свою фізичну форму, бути готовим працювати під тиском і справлятися з багатьма завданнями одночасно. Ну і по-третє – урізноманітніть своє життя. Мені подобається музика, я граю на кількох музичних інструментах. Також люблю подорожувати і пробувати незвичайні страви. Багатогранність допоможе вам бути ефективними.

  • Більше порад від підприємців і топ-менеджерів: тут.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X