Від незвичайних семінарів до нових кав'ярень: київський ресторатор про те, де шукати натхнення

21 травня 2018, 19:29

Ресторатор і керуючий партнер Famille Très FRANÇAIS Наталія Невядомська ділиться своїми порадами, а також розповідає про останні книги та фільми, які її вразили, в рамках спецпроекту НВ Бізнес #ДелимсясНВ.

1. Які три поради ви дали б собі 10 років тому?

  • Не зраджувати мріям;
  • Не боятися нового;
  • Довіряти тому, що відбувається.

2. Кого ви вважаєте успішним бізнесменом (в Україні або в світі) і чому у нього варто повчитися?

Відео дня

© elonmusk via Instagram

Марк Цукерберг, Ілон Маск – здається, ці люди не дуже замислюються над тим, чи можливо здійснити те, що вони задумали, те, що іншим здається нереальним або взагалі не приходить в голову. Вони просто беруть і роблять це. І їхні божевільні мрії стають загальнолюдською реальністю і назавжди змінюють світ! Це здорово і особливо цінно!

3. Яким має бути співробітник, аби через рік після його найму ви сказали, що зробили правильний вибір?

Якщо співробітник володіє компетенціями, що дозволяють йому стати частиною бренду, відображати його філософію і безпосередньо брати участь в його розвитку і зростанні ефективності. Співробітник, якому можна сміливо делегувати частину функціоналу без ризику втрати якості.

4. Назвіть кілька останніх книг і фільмів, які вас вразили. Чим вони вам сподобалися?

© im_themoon via Instagram

Milk and Honey, Rupi Kaur – незвичайні і вірші, і молодий, але, безумовно, талановитий автор.

© art.huss via Instagram

Неймовірні, Бріджит Квінн – про жінок які вплинули на мистецтво та історію.

© vanackercom via Instagram

Бізнес для панків, Джеймса Уотта – легка книга з тезами, що мені імпонують.

Место, которого нет (Місце, якого немає), Брати Віст – український історико-пригодницький роман, один з авторів – мій чоловік, я спостерігала за всім процесом роботи над романом і, дійсно, дуже вражена результатом.

Кадр з фільму Місце зустрічі / © Medusa Film

Новий італійський Фільм Місце зустрічі – про право вибору і про головні людські цінності. Тонко, незвично, але згадується дуже довго. Ще Ван Гог – просто люблю цього художника. Плюс, безумовно, абсолютно незвичайна постановка.

5. Як правильно дотримуватися work-life балансу, щоб не втомлюватися і бути ефективним?

Work-life баланс – відчуття цього балансу забезпечує стан внутрішньої гармонії, в якому кожен, по-перше, більш ефективний в робочих питаннях, а по-друге, і це навіть важливіше – більш щасливий у всіх сферах життя!

Тому, безумовно, до його досягнення варто прагнути і ідеально, зробити життєвим правилом. Мої рецепти в зв'язку з цим – перемикатися, не зациклюватися на чому б не було – йога, концентроване спілкування з дітьми, природа, прогулянки і подорожі. А ще – відвідування нових місць, будь то незвичайний семінар, кав'ярня, що тільки відкрилася, або цікава виставка; знайомство з новими людьми, обмін і підживлення позитивною енергією. У цих зустрічах, в спілкуванні, і потрібно шукати натхнення. Плюс, звичайно, в занятті улюбленою справою, створенні нових проектів і синергії з близькими по духу людьми.

  • Більше порад від підприємців і топ-менеджерів: тут.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X