"Вся таємниця – у задоволенні": CEO Innovecs про те, як зробити роботу частиною життя і не шкодувати

3 травня 2018, 20:11

Алекс Луцький, CEO компанії Innovecs, ділиться своїми порадами, а також розповідає про останні книги, які його вразили, в рамках спецпроекту НВ Бізнес #ДелимсясНВ.

1. Які три поради ви дали б собі 10 років тому?

  • Прислухайся до внутрішнього голосу. Якщо щось не подобається або не комфортно – зміни.
  • Приймай самостійні рішення швидко.
  • Якщо тобі не цікаво, то знайди нові можливості, знайди те, що тебе захопить, в чому тобі буде комфортно, в чому далі ти зможеш розвиватися.

Відео дня

2. Яким має бути співробітник, аби через рік після його найму ви сказали, що зробили правильний вибір?

Перш за все, на вході потрібно чітко сформувати очікування, цілі і завдання для цього співробітника, щоб на виході можна було б об'єктивно оцінити, чи було це рішення правильним. Це командна робота, взаємодія і діалог.

Для мене дуже важливі особистісні якості і поділ цінностей і культури компанії. Звичайно, кваліфікація і експертиза кожного члена команди має відповідати завданням і цілям проекту. Ми цінуємо бажання навчатися і шукати нові шляхи для розвитку.

3. Які українські або закордонні компанії є для вас прикладом і чому у них варто повчитися?

Якщо узагальнити, то всі успішні компанії є прикладом і не важливо, українська це компанія або зарубіжна. Якщо вона успішна, то не важливо в якому сегменті. Я вважаю, що прикладом є будь-яка компанія, яка стала успішною в двох аспектах: перший – фінансовий; другий – чи створює вона те, що дає додаткову цінність країні, ринку та індустрії.

4. Назвіть кілька останніх книг і фільмів, які вас вразили. Чим вони вам сподобалися?

© jul_melani via Instagram

Доставка щастя. Шлях до прибутку, задоволення і мрії (в рос. перекладі – Доставляя счастье. От нуля до миллиарда – ред.), Тоні Шея. Одна з моїх улюблених книг – про історію Zappos. У ній, як мені здається, відстежується те, що ми робимо в рамках компанії. Прив'язуємося не конкретно до досвіду людини або її освіти, останнього місця роботи, а прив'язуємося до культурних цінностей, які є сьогодні для нас пріоритетом.

5. Назвіть музичного виконавця, який по-справжньому "зачепив" вас останнім часом?

Чесно, немає такого. Я не стежу за музичними новинками. Як правило, працюю без музики.

6. Як смартфон допомагає в бізнесі і без яких трьох додатків ви вже не уявляєте свого життя?

Точно допомагає, і тільки з точки зору бізнесу. З точки зору особистого часу, звичайно, більше забирає. Але є такі додатки як e-mail, що дозволяють бути доступним завжди. Браузер дозволяє бути в курсі всіх подій і месенджер – для ведення швидкої та ефективної комунікації.

7. Як правильно дотримуватися work-life балансу, щоб не втомлюватися і бути ефективним?

Вся таємниця – в задоволенні. Я отримую задоволення від роботи, займаюся реально тим, що мені дуже подобається і дотримуватися балансу просто немає необхідності. Робота має бути частиною життя. Розділяти – неправильно. Потрібно просто знайти ту роботу, яка тобі до душі.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів НВ
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю
  • Більше порад від підприємців і топ-менеджерів: тут.
Показати ще новини
Радіо НВ
X