Топ-менеджер Watsons Україна пояснила, чому мріє пройти стажування за кордоном

2 травня 2018, 20:02

Начальник відділу корпоративних комунікацій і зв'язків з громадськістю Watsons Україна Катерина Веремєєва ділиться своїми порадами, а також розповідає про останні книги та фільми, які її вразили, в рамках спецпроекту НВ Бізнес #ДелимсясНВ.

1. Які три поради ви дали б собі 10 років тому?

Вжити трохи більше зусиль і отримати досвід освіти/стажування за кордоном (в Європі). Досі мрію це реалізувати. Це можливість практикувати іноземну мову, отримати нові міжнародні знайомства, повернутися з іншим світоглядом.

Відео дня

2. Яким має бути співробітник, аби через рік після його найму ви сказали, що зробили правильний вибір?

Прийшовши на посаду спеціаліста, він з часом має проявити себе менеджером. З мінімальним моїм залученням в деталі. Відповідальним, самостійним, креативним і залученим в усі проекти, незалежно від свого напряму.

3. Які українські або закордонні компанії є для вас прикладом і чому у них варто повчитися?

1+1 – приклад соціально орієнтованого бізнесу в усіх сенсах.

Миронівський хлібопродукт – приклад масштабного вертикально-інтегрованого бізнесу, який крім іншого поєднує FMCG і аграрний сектор. Різні напрямки діяльності, де більше 30 тис. співробітників по всій Україні, проте, перебувають під однією "парасолькою".

© L'Oréal Paris via Facebook

З іноземних – L'oreal – приклад діджіталізаціі, клієнтоорієнтованості. А також – роботи в напрямку лояльності співробітників до брендів.

4. Назвіть кілька останніх книг і фільмів, які вас вразили. Чим вони вам сподобалися?

Кадр з фільму Стівен Хокінг. Теорія всього / © Working Title Films

Фільм – про Стівена Хокінга Теорія всього – вразила неординарність і життєздатність особистості, стосунки. Без турботи і самовіддачі однієї не було б можливості реалізувати геніальність другої.

Кадр з фільму Вік Адалін / © Lakeshore Entertainment

Ще фільми – Вік Адалін – завжди розбурхують свідомість теми а-ля подорож у часі, можливість повернутися виправити помилки, вічна молодість тощо.

© lavanda_lovve via Instagram

З книг: Внутри женщины Томріко Шолі. Напевно, це книга, яку побічно написала б кожна жінка, ґрунтуючись на своїх думках, зустрічах, мріях і стосунках.

З "розумних" книжок (бізнес-літератури) – стежу за новинками видавництва МІФ (Манн, Іванов і Фербер). Їх і в руки брати приємно, і зміст завжди на рівні. Зараз читаю Выйди из зоны комфорта, також раджу більш вузькопрофесійні, такі як Принцип пирамиды Минто, Как писать крутые тексты, SCRUM. Революционный метод управления проектами (в українському перекладі – SCRUM. Навчись робити вдвічі більше за менший час) – у нас в компанії must-read.

5. Назвіть музичного виконавця, який по-справжньому "зачепив" вас останнім часом?

Dua Lipa. Отримую задоволення від її голосу, манери виконання. А так – Adele.

6. Як смартфон допомагає в бізнесі і без яких трьох додатків ви вже не уявляєте свого життя?

Останнім часом все частіше бізнес-спілкування переходить з e-mail-листування в Facebook Messenger. Навіть замість візиток на заходах за краще додатися в друзі в Facebook. Крім цього – ми в команді тестуємо Trello, і, гадаю, зупинимося на ньому в плануванні та організації завдань.

Ну і, звичайно, можливість віддалено відповідати на електронні робочі листи – мега-зручно!

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів НВ
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

7. Як правильно дотримуватися work-life балансу, щоб не втомлюватися і бути ефективним?

Відчувати себе. Щоб не вигоряти. Вчасно перезавантажуватися. Чітко розділяти головне і другорядне. Мені здається, цьому вчишся роками.

  • Більше порад від підприємців і топ-менеджерів: тут.
Показати ще новини
Радіо НВ
X