Топ-менеджер Canon Ukraine розповіла про секрети своєї ефективності

19 березня 2018, 08:31

Директор з продажу та маркетингу Canon Ukraine Алла Ідобаєва ділиться своїми порадами, а також розповідає про останні книги та фільми, які її вразили, в рамках спецпроекту НВ Бізнес #ДелимсясНВ.

1. Які три поради ви дали б собі 10 років тому?

  • Фокусуватися на цілях.
  • Бути сміливішою.
  • Більше читати.

2. Яким має бути співробітник, щоб через рік після його найму ви сказали, що зробили правильний вибір?

Відео дня

Співробітникові необхідно гармонійно влитися в команду, досягти поставлених цілей і мати величезне бажання вчитися.

3. Які українські або закордонні компанії є для вас прикладом і чому у них варто повчитися?

Google, Facebook, Amazon – компанії-інноватори, першопрохідці, які мислять інакше, сміливо використовують нестандартні підходи і непопулярні методи, задають тренди не тільки галузям, в яких працюють, а й усьому світу.

4. Назвіть кілька останніх книг і фільмів, які вас вразили. Чим вони вам сподобалися?

© aleksa_sw via Instagram

Все те незриме світло, Ентоні Дорр. Книга про життя, сміливість, труднощі, мету, бажання, людські цінності, добро. Сильна та зворушлива.

Державець (у рос. перекладі – Государь), Ніколо Макіавеллі. Книгу необхідно ввести до шкільної програми. У ній стисло викладено все, що потрібно знати про політику й про лідерство. Близько 500 років минуло з моменту її написання, але вона як і раніше актуальна.

Кадр з серіалу Молодий Папа / © Sky Atlantic

Серіал Молодий Папа. Приклад мудрого лідера. Чудова гра акторів.

Кадр з фільму Королівство повного місяця / © American Empirical Pictures

Фестивальний фільм Королівство повного місяця – про мрію, мету, любов, силу волі, характер, труднощі. Про світ дорослих і світ дітей.

5. Назвіть музичного виконавця, який по-справжньому "зачепив" вас останнім часом? Яку пісню ви можете назвати улюбленою?

Улюблених виконавців немає. Слухаю музику під настрій. Останнім часом вдома грають Кенні Джі і Філ Коллінз, за ​​кермом – Висоцький і Машина времени.

6. Як смартфон допомагає в бізнесі і без яких трьох додатків ви вже не уявляєте своє життя?

Для бізнесу використовується стандартний "джентльменський" набір: пошта, корпоративний портал, месенджери. Мої улюблені програми – це Evernote (для заміток і нагадувань), Elevate (для прокачування мозку й тренування англійської мови), Photo 365 (допомагає фокусуватися на цілях, показуючи вам, як і де ви проводили час в розрізі дня/тижня/місяця/року).

7. Як правильно дотримуватися work-life балансу, щоб не втомлюватися і бути ефективним?

Я не прихильник терміна work-life balance. Хіба робота не є частиною життя? Найважливіше, щоб життя було в радість – звідси беруться сили і ефективність. Радість у кожного своя – для мене це: сім'я, команда, навчання, викладання, читання книг, спілкування з друзями, подорожі, фільми, театральні вистави, природа, прогулянки з собакою, смачна їжа, теніс, малювання, парки атракціонів і регулярно пробувати щось нове.

  • Більше порад від підприємців і топ-менеджерів: тут.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X