Як у Греції. Чому іноземець Леонід Юрушев — серед найбагатших людей України

5 грудня 2020, 08:33
Профайл

Громадянин Греції Леонід Юрушев опустився на 67 місце в ТОП-100 найбагатших українців від НВ і Dragon Capital. Основні активи бізнесмена — в Україні. Його статки за рік скоротилися на 44% до $114 млн.

Практично всі новини про цього бізнесмена супроводжуються портретом відносно молодої людини в окулярах і сорочці в темно-синю смужку. При цьому, Леонід Юрушев — один з найстарших учасників рейтингу найбагатших українців. Хоча бізнесмен особисто володіє великою кількістю активів в Києві та інших регіонах України, вже багато років він не з’являється на публіці. Пресслужби його компаній також не публікують свіжих фотографій.

Відео дня

Юрушев народився в 1946 році (74 роки) в Сталіно (зараз — Донецьк) в сім'ї етнічних греків. Уже в кінці 1980-х зайнявся підприємництвом. Спочатку це були кооперативи в Донецьку, а з 1993-го по 2005-й він жив і працював в Австрії. Офіційні біографії замовчують що саме за бізнес був в цей час у ексдонеччанина, який з 1996 року офіційно є громадянином Греції. Діяльність в ті роки скромно називається інвестиційною. Хоча також є непідтверджена інформація про тісні зв’язки з донецькими підприємцями, імена яких були на слуху в бурхливі 1990-ті, в період первісного нагромадження капіталу.

Редактор: Артем Ільїн
Показати ще новини
Радіо НВ
X