Купець з великої літери. Що відомо про Віктора Карачуна — одного з непублічних власників АТБ

4 серпня 2021, 08:14
Профайл

Один з власників торговельної мережі АТБ Віктор Карачун в 2020 році обійняв 28 місце в рейтингу найбагатших українців НВ і Dragon Capital. Його статки оцінюються в $277 млн (+61%).

Віктор Карачун народився в 1970 році в селі Липняжка на Кіровоградщині. Закінчивши в 1990 році Самарський комерційний інститут, деякий час працював в Узбекистані. Однак, надовго в Середній Азії не затримався. Повернувшись в Україну, осів в столиці Дніпропетровської області.

Відео дня

У 1998 році була зареєстрована компанія АТБ-маркет, якою Карачун досі володіє з двома бізнес-партнерами — Геннадієм Буткевичем і Євгеном Єрмаковим. Також серед власників АТБ є родичі Карачуна — дружина Ірина, та син Ігор. Віктор Карачун, як і інші власники АТБ, практично не спілкується з журналістами.

Деякі ЗМІ згадують, що спочатку Карачун прийшов в компанію, як найманий працівник, а частку в бізнесі отримав згодом.

Бізнесмен не дає інтерв'ю і не фотографується для преси. Про його роль в АТБ стало відомо з інтерв'ю іншого співвласника компанії Дмитру Гордону в 2020 році. «Без Карачуна нічого б не розвивалося, тому що він завжди продавав дорожче, а купував дешевше. Це купець — з великої літери», — розповів тоді Геннадій Буткевич.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X