Айтішник і політик. Як Тарас Вервега з SoftServe потрапив в топ найбагатших людей України

10 березня 2021, 08:35
Профайл
NV Преміум

Тарас Вервега — один із засновників компанії, яка в 2020-му привела до списку 100 найбагатших українців за версією НВ і Dragon Capital не тільки його, а й чотирьох його колег по бізнесу.

НВ Бізнес розповідає, що відомо про співзасновника однієї з найбільших українських сервісних IT-компаній SoftServe Тараса Вервегу, який зі статком $128 мільйонів зайняв 59 рядок рейтингу найзаможніших українців.

Відео дня

Як згадував ще один співзасновник компанії Ярослав Любінець, SoftServe народилася завдяки тому, що аспіранти Львівської політехніки Юрій Василик і Ігор Мендзебровський, в 1993 році потрапили в бізнес-інкубатор американського Політехнічного інституту Ренсселера, де познайомилися з екс-віце-президентом General Electric Уорреном Бруггеманом, одруженим на українці. Василик і Мендзебровський написали бізнес-план української компанії, яка б займалася розробкою ПЗ для американських замовників, але, повернувшись в Україну і отримавши перше замовлення, зрозуміли, що самостійно його реалізувати буде важко, тому залучили до проекту ще трьох вихованців Львівської політехніки — самого Любінця, Тараса Кицмея і Тараса Вервегу. General Electric стала першим великим замовником для молодої української компанії, а цей проект — фактично точкою старту для SoftServe.

Показати ще новини
Радіо NV
X