Кому з родичів Ігоря Єремеєва відійшла його частка в групі Континіум

29 квітня 2021, 08:37
Профайл
Автор: Артем Ільїн

Сім'я Ігоря Єремеєва в рейтингу найбагатших українців НВ і Dragon Capital за підсумками 2020 року зберегла 69 місце. Але статки збільшилися до $109 млн (+20%). Хто саме отримав спадок бізнесмена і як їм управляє? Версії.

Після смерті волинського бізнесмена і політика Ігоря Єремеєва в 2015 році, його частка в бізнес-групі Континіум (Луцьк) у спадок перейшла до сім'ї. Формально активи отримали його діти Роман і Софія. Але в 2017—2018 рр. Тетяна Єремеєва, вдова бізнесмена, заявила про свої претензії на спадщину і виступила з критикою бізнес-партнерів, які не допускають спадкоємців до управління активами.

Відео дня

Континіум, яка найбільш відома по мережі АЗК WOG, була заснована і розвивалася чотирма компаньйонами. Це волинські бізнесмени Степан Івахів та Ігор Єремеєв, а також киянин Сергій Лагур і львів'янин Петро Димінський. У 2015 році Єремеєв, який вважався основним натхненником і лобістом бізнес-групи, загинув, впавши з коня. А в 2017-му стало відомо, що Димінський продав частку в нафтовому бізнесі своїм партнерам.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X