Як Рафаель Гороян заробив перший мільйон і чому відмовився від кредитів для розвитку зерноторгового бізнесу

20 січня 2021, 08:21
Профайл
НВ Преміум
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Власник зерноторгівельної компанії Прометей Рафаель Гороян в 2020 році опустився на 92 місце в ТОП-100 найбагатших українців журналу НВ і Dragon Capital. Але його статки збільшилися на 45% до $85 млн.

Рафаель Гороян — успішний зернотрейдер з Миколаєва, який після спроб розвивати кілька різних бізнесів, вирішив сконцентруватися на одному напрямку.

Майбутній бізнесмен народився в Вірменії, але ще за часів СРСР його сім'я мала контакти з Україною. Гороян згадував, що його мама працювала постачальником в Єревані на підприємстві оборонної промисловості і отримувала частину продукції з Миколаєва. Саме залишки цієї продукції стали основною першого бізнесу. У 14 років юний підприємець разом з сусідом — майстром на всі руки — з поролону, гобелена і дощок виробляв меблі і продавав їх через комісійний ларьок. Уже в 15 років він купив автомобіль, але не міг їм керувати через відсутність водійського посвідчення. Це не завадило йому до 16 років керувати колективом з 25 осіб, які виробляли і продавали меблі.

Відео дня
Редактор: Артем Ільїн

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X