Справжній космополіт. Як, де і з ким розвиває бізнес почесний консул Ізраїлю Олег Вишняков

30 грудня 2020, 08:20
Профайл

У 2020 році Олег Вишняков зайняв 65 місце в ТОП-100 найбагатших українців від НВ і Dragon Capital. Він хоч і веде бізнес в кількох країнах Європи, але його статки за рік скоротилися на 12% до $116 млн.

Олег Вишняков — український підприємець, що працює в декількох країнах східної Європи і є почесним консулом Ізраїлю в західній Україні, народився і виріс в Києві. Але, як він сам зізнавався в одному з інтерв'ю, в 1982 році «через п’яту графу» виїхав з української столиці в литовський Каунас здобувати освіту. Там він став інженером-технологом за спеціальностю раціональне використання водних ресурсів та знезараження стоків і промислових стічних вод.

Відео дня

Професія йому майже не стала в нагоді в подальшому житті. А ось студентські роки, проведені в Прибалтиці, залишили незабутнє враження і вплинули на географію сучастного бізнесу.

Один з його ранніх спогадів — це життя в двокімнатній квартирі, яку родина майбутнього бізнесмена ділила з п’ятьма студентами-квартирантами. «З одягу у мене була тільки одна шкільна форма», — розповідав Вишняков. Непросте дитинство підштовхнуло його до того, що потрібно самостійно забезпечувати свій комфорт. Спочатку він продавав нумізматам старовинні монети, що збереглися у бабусі. Після почав робити на продаж альбоми для монет.

Редактор: Артем Ільїн
Показати ще новини
Радіо НВ
X