Машинобудівник. Як працює бізнес одного з найбагатших жителів Донбасу Георгія Скударя

14 квітня 2021, 08:38
Профайл
NV Преміум

Президент НКМЗ Георгій Скудар в рейтингу найбагатших українців, складеному НВ і Dragon Capital, за підсумками 2020 року піднявся з 37 на 25 місце. Його статки за рік збільшилася на 81% до $ 289 млн.

Георгій Скудар - один з найбільш вікових учасників рейтингу найбагатших українців. Але в свої 78 років бере активну участь в управлінні підприємством. Хоча в інших сферах Георгій Маркович вже менш помітний. Наприклад, в політиці. На кількох останніх парламентських виборах він навіть не намагався отримати депутатський мандат.

Відео дня

Втім, на його рідному Новокраматорському машинобудівному заводі (НКМЗ, Краматорськ) відбуваються зміни. Наприклад, в 2018 році віце-президентом підприємства став Дмитро Скудар. Краматорські ЗМІ пишуть, що це онук президента НКМЗ. А найбільшими акціонерами підприємства з середини 2014 року є Галина Георгіївна Савенко та Олена Георгіївна Яковлєва. Найімовірніше, це дочки Георгія Марковича. Кожній з них належить трохи більше 33% акцій підприємства. Сам Скудар володіє 8,9% акцій машзаводу.

Редактор: Артем Ільїн
Показати ще новини
Радіо NV
X