Tesla зафіксувала рекордні прибуток і виручку. Не зупинили ні дефіцит чіпів, ні криза в логістиці

21 жовтня 2021, 10:47

Виробник електрокарів Tesla відзвітував про рекордні прибутки і виручці. Найбільше компанії приніс її автомобільний бізнес. У Tesla додали, що дефіцит чіпів і криза в логістиці завадили заводам працювати на повну потужність.

Виробник електрокарів Tesla відзвітував про рекордний прибуток і виручку за підсумками третього кварталу, передає CNBC.

Виручка компанії склала $13,76 млрд  проти очікуваних $13,63 млрд, чистий прибуток - $1,62 млрд. За аналогічний період минулого року прибуток компанії склав $331 млн.

Відео дня

Прибуток на акцію також перевершила очікування експертів - $1,86 на папір проти $1,59 прогнозу.

Доходи компанії від виробництва електрокарів виросли на 30,5%, від бізнесу в цілому - на 26,6%. Відзначається, що це рекордні значення за останні п'ять кварталів.

Зокрема, виручка Tesla від виробництва авто виросла до $12,06 млрд. Ще $806 млн доходу компанії приніс енергетичний бізнес - виробництво сонячних батарей. Ще $894 млн компанія отримала за ремонт і техобслуговування автомобілів і продаж продукції під своїм брендом.

Попри хороші результати кварталу в компанії відзначили, що глобальний дефіцит чіпів, криза в логістиці і відключення електроенергії Китаї - ред.) Негативно позначилися на здатності компанії «підтримувати роботу заводів на повній потужності».

Нагадаємо, що в жовтні цього року Ілон Маск відкрив фабрику Tesla в Берліні вечіркою на дев'ять тисяч осіб. СЕО компанії сподівається, що перші авто зійдуть з конвеєра вже в наступному місяці.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X