Зв'язок фанатам «Євробачення 2017» забезпечив Vodafone

29 травня 2017, 10:00
Спецпроект

Більше половини іноземних гостей, які завітали на пісенний конкурс до України, скористалися мережею Vodafone

Підчас Євробачення Київ гостинно прийняв музичних фанатів із 89 країн світу. Деяких із них не зупинила навіть дорога довжиною 16,5 тисяч км. Майже всі фани користувалися 3G: для перегляду виступів конкурсантів на YouTube та поширення фото через соцмережі. І головний пісенний конкурс Європи випробував на міцність не лише вокальні здібності музикантів, але й технічні можливості українських операторів.

Відео дня

Фани й глядачі конкурсу настільки активно ділилися своїми враженнями через мобільний інтернет, що встановили денний рекорд 3G завантаження для України – 85 Гб передала 1 базова станція в МВЦ за 1 день, це в 15 разів більше, ніж зазвичай. При цьому 55% всіх закордонних гостей обрали зв'язок від Vodafone Україна.

Протягом пісенного конкурсу смартфони 90% гостей України передавали дані. Але це не завадило оператору Vodafone Україна впоратися з піковим навантаженням. Якісні послуги оператора забезпечили 5-променеві пересувні антени 3G, які без проблем опрацювали 5 ТБ інформації. А кількість успішних з’єднань перевищила європейський стандарт і сягнула рівня 99,4%.

Більше половини із використаних гостями 5 ТБ інформації припала на соціальні мережі. Відеохостинг YouTube зайняв 21% цього трафіку. Найбільше часу в інтернеті провели італійці та ірландці. А українці з поляками стали найактивнішими користувачами соціальних мереж. Австралійці найбільше інформації розповсюдили через Facebook. Британці віддали перевагу YouTube.

Показати ще новини
Радіо NV
X