«Це не кінець». Звільнена редакція Kyiv Post шукає інвестора для запуску нового ЗМІ

11 листопада 2021, 15:50

Колишні співробітники англомовної газети Kyiv Post шукають інвестора та рекламодавців для запуску нового ЗМІ.

Звільнена редакція Kyiv Post заявила про плани відкрити нове медіа та шукає інвестора для цього проєкту. Про це йдеться у відкритому листі працівників видання.

Колишні журналісти Kyiv Post заявили, що 10 листопада провели переговори з власником видання Аднаном Ківаном та запропонували йому продати Kyiv Post, щоб вийти з конфліктної ситуації.

Відео дня

За словами колишніх співробітників газети, Ківан відмовився, а натомість запропонував журналістам повернутися у видання з новим менеджментом.

«Ця команда вважає за неможливе співробітництво з власником, який намагається впливати на редакцію і позбавляється незручних журналістів. Але це не кінець. Якщо нам не вдасться зберегти бренд Kyiv Post, то ми збережемо його цінності», - зазначили колишні співробітники Kyiv Post

На даний момент команда видання працює над розробкою стратегії та бізнес-моделі, а також шукає потенційних інвесторів та рекламодавців.

Раніше цього ж дня стало відомо, що новим гендиректором Kyiv Post став канадець Люк Шеньє, який уже очолював роботу видання з 2016 по 2018 рік. Він запевнив, що працюватиме над підтримкою цінностей прозорості та чесності Kyiv Post.

Нагадаємо, що увечері 8 листопада стало відомо, що найстаріша щотижнева англомовна газета України Kyiv Post тимчасово припиняє випуск. Власник видання Аднан Ківан повідомив НВ Бізнес, що до кінця року видання планують перезапустити чотирма мовами — українською, російською, англійською та арабською.

Припинення роботи Kyiv Post та звільнення працівників газети у самій редакції назвали «актом помсти» і спробою власника позбутися незручних і чесних журналістів.

Коментуючи ситуацію, глава представництва ЄС в Україні Матті Маасікас заявив, що Україна «ризикує втратити перше англомовне джерело для більшості іноземців».

Посол Британії в Україні Мелінда Сіммонс заявила, що здивована раптовим рішенням закрити KyivPost і висловила сподівання, що газета незабаром відновить роботу.

У посольстві США в Україні припинення роботи Kyiv Post назвали «сумним днем для українських ЗМІ».

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X