Зеленський анонсував відмову від паперових документів в Україні з 2021 року

5 жовтня 2020, 15:04
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Держоргани не зможуть вимагати в українців паперові копії документів з 1 вересня 2021 року.

Президент Володимир Зеленський заявив, що в 2021 році Україна почне перехід в режим paperless, а державні органи припинять вимагати від громадян паперові довідки або виписки.

Відео дня

Про це президент заявив в ході виступу на Diia Summit 5 жовтня.

«Від мене такий невеликий спойлер. 2021 рік стане початком входження країни в режим paperless, тобто ніяких більше паперів. Це стосується всіх державних органів і, що найважливіше, жодна державна установа не зможе вимагати ніяких довідок, виписок або інших нескінченних папірців, необхідних для отримання тих чи інших послуг », - заявив Зеленський.

Міністр цифровий трансформації Михайло Федоров уточнив, що з 1 вересня 2021 органи влади не зможуть вимагати в українців паперові документи.

За словами президента Зеленського, додатком Дія користуються вже п'ять мільйонів українців. Також президент додав, що процес цифровізації є складним, оскільки йому перешкоджають застаріле законодавство і опір системи.

Нагадаємо, що в ході Diia Summit Мінціфри також презентувало цифровий ІПН, свідоцтво про народження і можливість оплачувати штрафи ПДР і борги онлайн.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X