Американський Forbes оцінив статки співзасновників Grammarly у мільярди доларів. У компанії з оцінкою не згодні

24 листопада 2021, 10:44

Forbes оцінив статки двох українських співзасновників Grammarly у $4 млрд у кожного. У компанії з такою оцінкою не згодні, але з чим згодні не розкривають.

Американський Forbes оцінив статки співзасновників Grammarly українців Макса Литвина та Олексія Шевченка у кілька мільярдів доларів. Про це пише Forbes USA.

За оцінками видання, статки українців після нещодавнього раунду інвестицій, в рамках якого Grammarly оцінили в $13 млрд, становить не менше $4 млрд.

Відео дня

За даними Forbes, Шевченку та Литвину належить по 35% компанії. Ще близько 22% компанії належить інвесторам, які взяли участь в інвестраундах у 2019 та 2021 роках. Близько 1% перебуває у Дмитра Лідера, який також брав участь у запуску Grammarly, пише Forbes.

У свою чергу у Grammarly не підтвердили інформацію, опубліковану американським Forbes.

"Будь-які розрахунки, проведені редакцією Forbes для оцінки статків наших засновників, некоректні, і не були підтверджені компанією", - зазначила представниця компанії в коментарі НВ Бізнес.

У Grammarly наголосили, що є приватною компанією і не розкривають детальної інформації про власників.

Це не вперше, коли Grammarly спростовує оцінки, озвучені різними виданнями. Так, у 2020 році український Forbes оцінив статки кожного з трьох засновників сервісу перевірки правопису Grammarly у $250 млн. Це було зроблено виходячи з припущення, що вартість компанії становить $1 млрд, а кожен із засновників володіє 25% компанії.

Тоді в компанії спростували цю оцінку, проте не надали інформації про те, якими є статки засновників сервісу та їх частки в компанії.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X