Засновник GitLab Запорожець залишив компанію менш ніж за місяць після IPO

11 листопада 2021, 10:39

Автор платформи для розробників GitLab Дмитро Запорожець оголосив, що залишає свою посаду в компанії.

Засновник компанії GitLab Дмитро Запорожець оголосив про свій звільнення з посади в компанії менш ніж через місяць після виходу GitLab на IPO. Про це йдеться у повідомленні на сайті компанії.

Відео дня

« Я пам'ятаю, як сказав Сіду ( Сібранді – ред.), співзасновнику та генеральному директору GitLab, що хочу присвятити 10 років GitLab з того моменту, як я стартував проект у жовтні 2011 року. Це був чудовий шлях довжиною в 10 років. Сьогодні я хочу поділитися із спільнотою GitLab тим, що йду зі своєї посади у GitLab», — йдеться у заяві Запорожця.

На честь Запорожця у GitLab затвердили премію DZ Award для розробника, який знайде просте та нудне рішення для складної проблеми.

В інтерв'ю Forbes Україна одразу після виходу GitLab на біржу Запорожець казав, що хоче піти до саббатикалу на рік.

« Залишилося лише визначитися з часом — піду на пазу 2021-го чи 2022 року. Це залежить від планів компанії на мене, наскільки критичною буде моя тимчасова відсутність», — казав українець.

Нагадаємо, що компанія GitLab 14 жовтня провела IPO у США. Через добу її капіталізація підскочила до $15 млрд. Частка співзасновника GitLab Дмитра Запорожця у компанії становить близько 2,5%.

GitLab — веб-інструмент життєвого циклу DevOps з відкритим вихідним кодом, що представляє систему керування репозиторіями коду для Git з власної вікі, системою відстеження помилок та іншими функціями. Співзасновником компанії є харків'янин Дмитро Запорожець.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X