За доставкою свого вантажу тепер можна спостерігати на карті. Нові технології в міжнародній доставці

1 серпня 2016, 15:00
PR

Компанія M3cargo впровадила сервіс RealTracking для незалежного відстеження геопозиції своїх вантажів

Ведучий логіст в компанії M3cargo Діана Райхмістр розповіла про те, як інновації допомагають зробити ведення бізнесу більш прозорим, а клієнтів більш задоволеними. До речі, M3cargo стала першою компанією в Україні, яка використовує сервіс Real Tracking для відстеження вантажів в реальному часі.

Відео дня

- Діана, про проект М3Карго, який вже 5 років працює на ринку України і надає рішення з міжнародної логістики, відомо українським підприємцям, які займаються імпортом китайських товарів в Україну. Але проект по введенню відстеження вантажів вашої компанії у реальному часі за допомогою сервісу RealTracking – це щось нове. Розкажіть, що це взагалі таке?

RealTracking – це сервіс, за допомогою якого можна відстежувати геопозицію свого вантажу, незалежно від трекінгових систем транспортного засобу. RealTracking надає трекер, який можна розмістити у своєму вантажі і спостерігати за його переміщенням на карті в інтернеті або через мобільний додаток. Унікальність в тому, що трекер важить менше 50грамм і може працювати 150 днів на своїй стандартній батареї.

rt3

rt3 Фото:


- Чому ви обрали саме цей сервіс?

Ми завжди шукали спосіб зробити «живий» трекінг для наших клієнтів. Коли ви просто можете зайти на сайт і побачити на карті, де знаходиться ваш вантаж. Термін поставки збірних вантажів з Китаю в середньому становить 60 днів. І ні один пристрій і ні одна система не могла забезпечити такий термін роботи в автономному режимі.


Як ви використовуєте цей сервіс?

Специфіка нашої роботи – це використання судноплавних ліній, залізничного транспорту, автоперевізників на території різних країн. Для того, щоб виконувати свої зобов'язання по термінах перевезення, необхідно завжди знати, де саме на даний момент знаходиться вантаж. А потім вже транслювати цю інформацію нашим замовникам. Виходячи зі свого досвіду, можу сказати, що не всі судноплавні лінії мають зручну систему відстеження місцезнаходження контейнера. Адже доставки з Китаю – це не тільки судноплавна лінія. Це ще й експедирування в порту та перевезення по суші контейнеровозом, перетин кордонів. Тут вже доводиться покладатися тільки на RealTracking. Я вважаю, що клієнти мають право знати, де знаходиться їх вантаж в даний момент часу.

Взагалі основна мета введення відстеження в реальному часі для наших клієнтів – зробити наш сервіс якомога прозорішим. Ми займаємося доставкою з Китаю, а також інших країн. Це складна логістика. І є бажання вивести клієнтський сервіс на новий рівень. Тепер можна буде слова менеджера про місцезнаходження вантажу перевірити на сайті. Тим більше, що сама система відстеження надається незалежною компанією RealTracking. Тому тут не залишається місця для маніпуляцій з термінами.

Не боїтеся, що це може бути «болючим» для вас? Кожен з ваших клієнтів буде знати маршрут, час зупинки вантажу, і будь-яка затримка одразу вийде на поверхню? Почнуть задавати незручні питання?

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Для наших клієнтів і зараз все прозоро. Наші менеджери говорять про всі пересування вантажу, затримки та інші нюанси. Тим більше, що наші клієнти і так мають можливість бачити пересування контейнерів на нашому сайті - http://m3cargo.com/

Ми не робимо таємниці з різних несподіванок і «поворотів» в логістиці. Просто існуючим клієнтам стане набагато зручніше стежити за своїми вантажами. Просто відстежити на телефоні місце розташування свого вантажу. Не потрібно дзвонити персональному менеджеру. У будь-який час і в будь-якому місці ви знаєте, де ваш вантаж.

Для кого може бути корисним цей сервіс?

Будь-яка транспортна компанія може використовувати цей сервіс для контролю над переміщенням своїх транспортних засобів. Підприємці, які займаються доставкою дорогих товарів, наприклад, мобільних телефонів і іншої електроніки. Для підприємців, які здають свій транспорт в оренду, цей сервіс теж може допомогти. Тобто сервіс можна використовувати дуже гнучко. Наприклад, якщо наші клієнти починають працювати з новим постачальником, ми замовляємо у RealTracking доставку трекера до постачальника. Це дозволяє відслідковувати переміщення вантажу прямо від воріт фабрики постачальника. Така послуга доступна в будь-якій країні світу.

Показати ще новини
Радіо NV
X