Соцмережа Parler звільнила СЕО Джона Матце

4 лютого 2021, 11:27

Колишній СЕО Parler Джон Матце заявив, що зараз соцмережею управляє виконавчий комітет з двох осіб.

Виконавчого директора соціальної мережі Parler Джона Матце звільнили з компанії. Про це повідомляє Fox News з посиланням на лист Матце співробітникам компанії, який є в розпорядженні видання.

Відео дня

За словами Матце, рада директорів ухвалила рішення про його звільнення 29 січня.

«29 січня 2021 року правління Parler, контрольоване Ребеккою Мерсер, прийняло рішення негайно припинити мою посаду генерального директора Parler. Я не брав участі в цьому рішенні», - написав колишній СЕО Parler.

Матце заявив, що за останні кілька місяців він зіткнувся з «постійним опором» свого початкового бачення платформи після рішення Amazon Web Services відключити Parler через нездатність модерувати контент.

Колишній очільник соцмережі підтвердив справжність листа агентству Reuters. Також він додав, що зараз соцмережею Parler управляє виконавчий комітет з двох осіб.

Нагадаємо, що соцмережа Parler, куди пішли багато прихильників Трампа після його блокування в Twitter, заблокували в Google Play і AppStore, а потім Amazon зупинив хостинг мережі. Це пояснювалося відсутністю модерації, яка перешкоджала б насильницькій риториці.

Bloomberg повідомляв 13 січня, що користувачі Parler стали погрожувати співробітникам Amazon , вимагаючи розблокувати мережу мікроблогів. Вподобавши заявляв про атаку на свободу слова.

18 січня, соцмережа Parler несподівано оголосила про відновлення своєї роботи . Це сталося не без допомоги російської компанії DDoS-Guard.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X