Журналісти та головний редактор великого українського ЗМІ про технології залишили видання менше ніж через пів року після зміни власника

12 листопада 2021, 18:32

Менш ніж за пів року після зміни власника ITC.UA з редакції пішли головний редактор і всі журналісти. Новий власник видання Тимур Ворона каже, що на сайті залишилася ключова команда, а надалі планується розширення.

З великого українського ЗМІ про технології ITC.UA слідом за головним редактором Тарасом Міщенком пішли всі журналісти-редактори та фото-відеоредактори.

Про це пише LIGA.net з посиланням на одного з колишніх співробітників видання.

Відео дня

Зокрема, з видання пішли Олег Касич, Сергій Світличний, Ігор Сушон та Володимир Дяченко. У розділі Команда на сайті видання вони вже не вказані.

Свій відхід підтвердив Олег Касич, зазначивши, що про конфлікт з новими власниками видання не йдеться. Ігор Сушон також підтвердив, що залишив ITC.UA.

Як розповів у коментарі LIGA.net новий власник ITC.UA Тимур Ворона, після зміни головного редактора двоє авторів сказали, що хочуть взяти творчу відпустку, ще з однією розлучилися за взаємною згодою.

Що стосується відеоредактора, з ним попрощалися тому, що стратегія розвитку YouTube каналу тільки формується, а команду під нього набиратимуть у 2022 році, додав Ворона.

" У виданні залишилася ключова команда редакторів новин, яка давала 90% трафіку... Загалом плануємо найняти 5-7 співробітників до кінця 2021 року, і в 2022 далі ростити команду та видання", - підсумував новий власник видання.

Про те, що власники MC Today Віра Черниш та Тимур Ворона купують найбільше українське ЗМІ про технології ITC.UA стало відомо 18 серпня цього року. Тоді ж стало відомо, що ITC.UA, MC Today та Highload.today об'єднують у Creators Media Group.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X