Платити більше, ніж TikTok. YouTube почне ділитися грошима з авторами Shorts

11 січня, 12:30
YouTube ділитиметься рекламними доходами з авторами Shorts (Фото:StockSnap / Pixabay)

YouTube ділитиметься рекламними доходами з авторами Shorts (Фото:StockSnap / Pixabay)

Платформа YouTube оновлює умови своєї партнерської програми та почне ділитися рекламними доходами з авторами Shorts.

Відеосервіс YouTube з 1 лютого цього року ділитиметься рекламними доходами з авторами відеороликів Shorts. Про це пише The Verge.

Ця зміна є частиною ширшого оновлення Партнерської програми YouTube, яка вимагатиме від усіх учасників підписати нові умови угоди.

Відео дня

Наголошується, що якийсь час автори Shrts вже могли заробляти гроші за допомогою суперчатів та інтеграції покупок, а також за допомогою створеного компанією фонду для авторів. Однак ця модель була не набагато кращою, ніж схема монетизації TikTok.

YouTube впроваджує модульну систему для умов партнерської програми: кожен учасник програми повинен буде підписати базову угоду, яка визначає, що можна публікувати на сайті, а також спосіб оплати. Авторам Shorts необов'язково включати монетизацію.

Це стосується авторів, які вже є партнерами YouTube. У компанії заявляють, що їм доведеться ухвалити нові умови до 10 липня 2023 року. В іншому випадку YouTube відключить монетизацію.

У YouTube зазначають, що цей модульний підхід дозволить їм «додати нові можливості монетизації у майбутньому без необхідності оновлювати чи змінювати всю угоду про монетизацію».

При цьому користувачі зможуть відмовитися від деяких модулів монетизації після того, як ви зареєструєтеся в них.

За даними експертів Mozilla, на Youtube не працюють дизлайки та кнопка е цікавить".

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X