Потрібні гроші. Яндекс може продати два своїх сервіси ВКонтакті - росЗМІ

16 березня 2022, 09:52

Російська технологічна компанія Яндекс може продати свої сервіси Дзен та Новини. СЕО компанії Тігран Худавердян потрапив під санкції ЄС.

Російська технологічна компанія Яндекс хоче продати свої сервіси Яндекс.Новини та Яндекс.Дзен на тлі «ускладнення доступу до капіталу».

Про це з посиланням на три джерела, знайомі з планами компанії, повідомляє російський РБК.

Відео дня

«В умовах ускладнення доступу до капіталу та зміни економічної ситуації Яндекс вирішив сконцентруватися на розвитку пошуку, технологій та міських сервісів», — розповів один із співрозмовників.

За словами співрозмовників РБК, розмови про продаж сервісів проводяться з кількома потенційними покупцями, але основним зацікавленим претендентом є холдинг VK. Співрозмовник видання у холдингу підтвердив факт переговорів із Яндексом.

За словами одного із джерел видання, переговори ведуться з кінця минулого року.

За словами співрозмовника РБК, про продаж сервісу Джен в Яндексі замислювалися ще чотири-п'ять років тому, але повернулися до цього питання восени 2021 року. Щодо сервісу Яндекс.Новини, співрозмовник видання зазначив, що він викликає «багато критики з усіх боків».

15 березня Євросоюз ввів персональні санкції проти Тиграна Худавердяна. Цього ж дня Худавердян став гендиректором Яндекса у Росії замість Олени Буніної.

Пізніше в компанії заявили, що Худавердян залишає раду директорів , посаду заступника гендиректора Yandex NV, а також свої посади у голландських дочірніх структурах компанії.

Нагадаємо, що на початку березня російський технологічний гігант Яндекс попередив акціонерів про ризик невиконання фінансових зобов'язань після припинення торгів паперами компанії через війну в Україні.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X