All inclusive релокація. Ізраїльська компанія Wix евакуює співробітників з України до Туреччини — ЗМІ

15 лютого 2022, 12:12

Ізраїльська IT-компанія Wix евакуює своїх співробітників разом із сім'ями з України до Туреччини на тлі загрози вторгнення військ РФ.

Ізраїльська IT-компанія Wix евакуює співробітників з України до Туреччини, регіону Анталія, пише dev.ua з посиланням на кількох розробників компанії.

За даними видання, багато розробників відлетіли 14 лютого. Попередньо співробітників евакуювали до Туреччини на два тижні, але термін релокації може бути продовжений.

Відео дня

Як пише Globes, деякі співробітники, які критичні для інфраструктури компанії, були переведені до Польщі.

Повідомляється, що компанія оплачує весь транспорт, проживання та харчування співробітників, які виїжджають із України. Своєю чергою у Wix кажуть, що отримала багато пропозицій від співробітників в Ізраїлі щодо розміщення українських співробітників у їхніх будинках, але поки що такі заходи не потрібні.

Компанія Wix відома своєю платформою для створення сайтів. В українському офісі Wix працює близько 1000 розробників. Українські офіси розробки компанії знаходяться у Києві, Львові та Дніпрі.

Раніше в асоціації IT Ukraine повідомляли, що серед керівників українських IT-компаній 57% готові розглянути переїзд за ініціативою самих фахівців на тлі можливого вторгнення в Україну військ РФ. Релокацію співробітників розглядали насамперед у західні регіони України, а також у сусідні європейські країни.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X