Wi-Fi в кав’ярнях і мобільні пристрої – основні загрози для кібербезпеки

29 травня 2017, 18:18
Технічні директори закордонних компаній усе частіше стикаються з вибором, як одночасно надати колегам якнайбільше свободи у виборі місця праці та захиститися від кіберзлочинців

Загальнодоступні точки бездротового доступу в інтернет, а також особисті смартфони та ноутбуки стали основним джерелом загрози для кібербезпеки у корпоративному світі. Про це свідчить дослідження компанії iPass, яке вона провела серед IT-директорів 500 компаній у США, Великобританії, Німеччині та Франції.

Відео дня

Зручність і функціональність мобільних пристроїв сприяють їх усе ширшому застосуванню у діяльності найрізноманітніших підприємств. Однак часто вони використовуються без належного нагляду з боку IT-служб, вважають дослідники.

Відкриті Wi-Fi-точки, як і раніше, залишаються однією з найпоширеніших мішеней для нападу на корпорації, зазначили аналітики. Тож технічні директори все частіше стикаються з компромісом: як забезпечити мобільність своїх працівників і при цьому дотриматися політики безпеки.

Дослідники iPass наголосили, що найнебезпечнішими місцями для підключення до інтернету стали кав’ярні з відкритим Wi-Fi.

Показати ще новини
Радіо NV
X