Акції сервісу відеозв'язку Zoom виросли майже в два рази на тлі масового переведення співробітників на роботу з дому

25 березня 2020, 12:40

Аналітики очікують зростання доходів компанії за підсумками першого кварталу і року в цілому.

Акції сервісу для відеоконференцій Zoom виросли майже вдвічі на тлі масового переведення співробітників на роботу з дому, пише Bloomberg .

За шість днів акції виросли на 40% і досягли $ 159,56 за одиницю. В ході торгів 23 березня папери подорожчали на 22%, торгуючись майже вдвічі більше свого середньодобового обсягу. Це стало найбільшим одноденним відсотковим приростом Zoom з червня 2019 року.

Відео дня

Згідно з даними дослідження Sensor Tower, за останній час скачування програми Zoom виросли на 109%.

«Багато компаній роблять перші кроки в перекладі співробітників на віддалену роботу і тяжіють до великих гравців, таких як Zoom або Microsoft», - зазначив глава відділу мобільних досліджень в Sensor Tower Ренді Нельсон.

Аналітики оптимістично оцінюють перспективи Zoom і очікують, що в першому кварталі компанія повідомить про скоригованого прибутку в розмірі близько 10 центів на акцію. Очікувані доходи Zoom виросли на 7,6% за останній місяць.

За підсумками року аналітики прогнозують, що Zoom повідомить про скоригованого прибутку в розмірі близько 44 центів на акцію і виручці в $ 917 млн. Прогноз прибутку виріс більш ніж на 50% за останній місяць.

Нагадаємо, що в зв'язку з пандемією коронавируса в багатьох країнах оголосили карантин, і компанії почали переводити співробітників на віддалену роботу. Зокрема, Google перевів співробітників в США і Канаді на роботу з дому після того, як коронавірус почав поширюватися на північному заході США, включаючи регіон в якому базуються великі офіси Google - Сіетл і Кіркленд.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X