Все заново: в Україні оголосять новий конкурс на перенесення мобільних номерів

31 липня 2017, 15:20
Впродовж наступних кількох тижнів держава черговий раз покличе охочих взяти участь у торгах для запуску в країні MNP

Український державний центр радіочастот (УДЦР) сьогодні відмінив підсумки попереднього конкурсу із запровадження послуги збереження мобільного номеру при переході до іншого оператора (Mobile Number Portability, MNP). Про це заявив виконавчий директор держпідприємства Вадим Гулько.

Відео дня

За його словами, впродовж двох тижнів УДЦР має намір оголосити новий конкурс щодо MNP. "Я сподіваюся, що через систему Prozorro ми отримаємо, можливо, ще більшу кількість учасників і ще більш економічно вигідну пропозицію для нас і для всього ринку", - розповів Гулько. Він зазначив, що УДЦР доопрацює тендерну документацію, "усунувши всі ті недоліки, які були спірними і які зупинили процес попереднього разу".

УДЦР на конкурсі 5 січня 2016 року визначив ТОВ Діалинк для реалізації проекту на впровадження послуги MNP. Компанія Ес Ай Центр, не допущена до оціночної фази тендеру, але подала майже вдвічі дешевшу заявку, і її партнер Teletech успішно оскаржили результати конкурсу в Антимонопольному комітеті України (АМКУ).

УДЦР вирішив відмовитися від судового позову з АМКУ і виконав всі його приписи, визначивши 21 квітня 2016 року Ес Ай Центр переможцем конкурсу з MNP. Після чого Діалинк подала близько 20 позовів щодо оскарження зазначених рішень. Внаслідок цього впровадження MNP було заблоковано.

Показати ще новини
Радіо НВ
X